प्रदेश अनुसार प्रतिनिधि सभाको वितरण

नाम लिङ्ग जिल्ला राजनितिक दल शैक्षिक योग्यता पद
ग‌ंगा कार्की महिला दोलखा - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) कक्षा १० उतिर्ण सदस्य
पुर्ण वहादुर तमाङ्ग पुरूष रामेछाप - 1 नेपाली काँग्रेस शिक्षा N/A सदस्य
लेख नाथ दाहाल पुरूष सिन्धुली - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) स्नातक सदस्य
मोहन आचार्य पुरूष रसुवा - 1 नेपाली काँग्रेस प्रविणता प्रमाण पत्र तह सदस्य
राजेन्द्र प्रसाद पाण्डे पुरूष धादिङ्ग - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एकिकृत समाजबादी) स्नाकोत्तर सदस्य
रामनाथ अधिकारी पुरूष धादिङ्ग - 1 नेपाली काँग्रेस शिक्षा N/A सदस्य
हित बहादुर तामाङ पुरूष नुवाकोट - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) माध्यमिक तह सदस्य
अर्जुन नरसिंह के.सी. पुरूष नुवाकोट - 1 नेपाली काँग्रेस स्नाकोत्तर सदस्य
प्रकाश मान सिंह पुरूष काठमाडौं - 1 नेपाली काँग्रेस स्नाकोत्तर सदस्य
राजेन्द्र कुमार के.सी. पुरूष काठमाडौं - 1 नेपाली काँग्रेस स्नाकोत्तर सदस्य
सोविता गौतम महिला काठमाडौं - 1 राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी स्‍नातक (कानून) सदस्य
सन्तोष चालिसे पुरूष काठमाडौं - 1 नेपाली काँग्रेस स्नातक सदस्य
गगन कुमार थापा पुरूष काठमाडौं - 1 नेपाली काँग्रेस स्नाकोत्तर सदस्य
प्रदीप पौडेल पुरूष काठमाडौं - 1 नेपाली काँग्रेस स्नातक सदस्य
शिशिर खनाल पुरूष काठमाडौं - 1 राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी स्नाकोत्तर सदस्य
श्‍याम कुमार घिमिरे पुरूष सिन्धुली - 1 नेपाली काँग्रेस स्नातक सदस्य
गणेश पराजुली पुरूष काठमाडौं - 1 राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी प्रवीणता प्रमाणपत्र सदस्य
विराज भक्त श्रेष्ठ पुरूष काठमाडौं - 1 राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी स्‍नातक सदस्य
कृष्ण गोपाल श्रेष्ठ पुरूष काठमाडौं - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) स्नाकोत्तर सदस्य
प्रेम सुवाल पुरूष भक्तपुर - 1 नेपाल मजदुर किसान पार्टी स्नातक सदस्य
दुर्लभ थापा क्षेत्री पुरूष भक्तपुर - 1 नेपाली काँग्रेस स्नातक सदस्य
प्रेम बहादुर महर्जन पुरूष ललितपुर - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) माध्यमिक तह सदस्य
तोसीमा कार्की महिला ललितपुर - 1 राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी उच्च माध्यमिक सदस्य
सुर्य मान तामाङ (दोङ) पुरूष काभ्रेपलाञ्चोक - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) माध्यमिक तह सदस्य
गोकुल प्रसाद वाँस्कोटा पुरूष काभ्रेपलाञ्चोक - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) स्नातक सदस्य
माधव सापकोटा पुरूष सिन्धुपाल्चोक - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) माध्यमिक तह सदस्य
मोहन बहादुर बस्नेत पुरूष सिन्धुपाल्चोक - 1 नेपाली काँग्रेस स्नाकोत्तर सदस्य
दिपक बहादुर सिंह पुरूष मकवानपुर - 1 राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी स्नातक सदस्य
महेश कुमार वर्तौला पुरूष मकवानपुर - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) स्नाकोत्तर सदस्य
हरि ढकाल पुरूष चितवन - 1 राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी स्नातक सदस्य
रबि लामिछाने पुरूष चितवन - 1 राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी प्रविणता प्रमाण पत्र तह सदस्य
विक्रम पाण्डे पुरूष चितवन - 1 राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी प्रविणता प्रमाण पत्र तह सदस्य
रघूजी पन्त पुरूष काठमाडौं - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) N/A सदस्य
देवि प्रकाश भट्टचन पुरूष ललितपुर - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) N/A सदस्य
नैनकला थापा महिला चितवन - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) N/A सदस्य
रण कुमारी बलम्पाकी मगर पुरूष सिन्धुली - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) N/A सदस्य
शान्ती श्रेष्ठ महिला काठमाडौं - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) N/A सदस्य
इश्वर बहादर रिजाल पुरूष दोलखा - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) N/A सदस्य
रुक्मणी राना बराइली महिला काभ्रेपलाञ्चोक - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (एमाले) N/A सदस्य
प्रकाश शरण महत पुरूष नुवाकोट - 1 नेपाली काँग्रेस पी-एच्. डी सदस्य
अम्बिका बस्नेत महिला काठमाडौं - 1 नेपाली काँग्रेस N/A सदस्य
प्रतिमा गौतम महिला काठमाडौं - 1 नेपाली काँग्रेस N/A सदस्य
रमा पौडेल कोईराला महिला भक्तपुर - 1 नेपाली काँग्रेस N/A सदस्य
सुशिला थिङ महिला सिन्धुली - 1 नेपाली काँग्रेस N/A सदस्य
सपना राज भण्डारी महिला काठमाडौं - 1 नेपाली काँग्रेस N/A सदस्य
अन्जनी श्रेष्ठ महिला चितवन - 1 नेपाली काँग्रेस N/A सदस्य
शान्ती वि.क. महिला चितवन - 1 नेपाली काँग्रेस N/A सदस्य
सिता मिजार महिला नुवाकोट - 1 नेपाली काँग्रेस N/A सदस्य
ज्ञानु बस्नेत सुवेदी महिला चितवन - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) N/A सदस्य
बिमला सुवेदी महिला नुवाकोट - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) N/A सदस्य
मिना तामाङ महिला काभ्रेपलाञ्चोक - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) N/A सदस्य
रणेन्द्र बराली पुरूष चितवन - 1 नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र) N/A सदस्य
डोल प्रसाद अर्याल पुरूष काठमाडौं - 1 राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी N/A सदस्य
चन्दा कार्की (भण्डारी) महिला ललितपुर - 1 राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी N/A सदस्य
सुमना श्रेष्ठ महिला काठमाडौं - 1 राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी एमबीए सदस्य
सन्तोष परियार पुरूष भक्तपुर - 1 राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी स्नातक सदस्य
असिम शाह पुरूष काठमाडौं - 1 राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी स्नातक सदस्य
पशुपति शमशेर ज.ब.रा. पुरूष सिन्धुपाल्चोक - 1 राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी N/A सदस्य
रोसन कार्की पुरूष ललितपुर - 1 राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी N/A सदस्य
बुद्धिमान तामाङ पुरूष धादिङ्ग - 1 राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी N/A सदस्य
विना लामा महिला धादिङ्ग - 1 राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टी N/A सदस्य
नाम लिङ्ग निर्वाचित जिल्ला राजनितिक दल शैक्षिक योग्यता